wz

MENU

Home
Profil
Články
Seznam hudby
Výsledky
Plán sezóny

Prostor pro Vás
Wallpapery
Fotogalerie

Fan-club
Odkazy
GuestBook

Audio/video
Jak stahovat?

PočítadloBanner

Logo těchto stránek

Forum - Brian Joubert


Po krátkém programy MS 2006

CALGARY-Brian Joubert fouknul do své kouřící pistole,potom zvednul ruce v triumfálním gestu. James Bond sestřelil hráče v úterním krátkém programu na Světovém šampionátu v krasobruslení.

Joubert se vtělil do galantního Britského agenta s číslem 007 našitým na zádech jeho obleku a s „zastřelit-je-všechny“ manýrem . Neuškodilo, že udělal důkladný a impozantní čtverný toeloop v kombinaci s trojným toeloopem a ohromného trojitého axela.

„V tomhle programu jsem si užil hodně zábavy,“ řekl, „To je pro mě to nejdůležitější. A taky jsem měl dobré skóre. Vyhrál jsem to,to je skvělé.“

Francouzovo vítězství upevnilo a vylepšilo jeho postavení. Joubert je průběžně třetí za obhajujícím šampiónem Stephanem Lambielem ze Švýcarska a japonským nováčkem Nobunarim Odou,i když Lambiel vybojoval v krátkém programu čtvrté místo.

„Chystáme se udělat pořádný souboj,“ dodal Joubert s úsměvem. Lambiel, který vyhrál pondělní kvalifikaci,si obstaral celkový zisk 117,64 bodů. Oda,v osmnácti letech na svém prvním seniorském světovém šampionátu, byl v krátkém programu třetí a má 114,48 bodů. Potom následuje Joubert s 114,36 body.

„Pro mě byla důležitou částí kvalifikace. Nenávidím kvalifikace,“ řekl Joubert zklamaný šestým místem na Olympijských hrách v Turíně, kde byl Lambiel stříbrný za Evgeniem Pljuščenkem z Ruska, který v Calgary nezávodí.
„ Ale je výborné, že jsem třetí, a krátký program byl skvělý. A teď přijde poslední jízda, kterou letos pojedu.“


Zdroj: USA Today
Překlad: Titanie
Desing by Cominick
Webmaster:
Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz