wz

MENU

Home
Profil
Články
Seznam hudby
Výsledky
Plán sezóny

Prostor pro Vás
Wallpapery
Fotogalerie

Fan-club
Odkazy
GuestBook

Audio/video
Jak stahovat?

PočítadloBanner

Logo těchto stránek

Forum - Brian Joubert


Brian vybral Matrix


Místo „Lord of the Dance“ se vrací Brian Joubert k „Matrixu, krátký program, s kterým vyhrál MS 2004 v Budapešti.
Brian Joubert se tak rozhodl po 6 místě v Turíně. „Když jsem opouštěl led, udělal jsem rozhodnutí, pokračovat „Matrixem“. Pro několik měsíců, moje maminka mito doporučila, ale já jsem tvrdohlavě přesvědčoval že „Lord of the Dance“ je velmi dobrý program.
Snad je to ambicemi a fyzičkou, nebyl jsem schopný. Je pravda, že nejsem adaptovaný, je to velmi rychle a dojem z běhu nepřerušeně po muzice. Potřebuji výraznější obtíže v programu“
Tady říkají, Joubert trénuje 15 den „Matrix“ a zaujme svým výběrem v úterý 23 března v Calgary –Kanada, během volného programu na MS. Právě po MS v Dortmundu (Německo), kde vyhrál stříbro za Plushenkem, ukradl Evropský titul Rusovi před měsíci v Budapešti. Opustil program Matrixu a přešel ke Christopheru Kolumbovi, po změně tempa s „Lord of the Dance“. Bylo to před dvěma roky.
Chyba? „Nechtěl bych to říkat. V druhých rukách, podporuji nádherné pocity napadající mě když bruslím „Matrix“. Tento program je sestaven velmi dobře a necítím se tolik unavený. Osvědčený, skočil jsem dvakrát čtverý do 2 minut. Také jsem udělal pár úprav tím, že jsem přidal sérii malých kroků a jednoho skoku, aniž bych s tím měl problém
Brian Joubert odlétá následující středu do Calgary chytit si medaili, vzdorovat silnému tlaku Kanaďanů a Švýcara Lambiela, nosícím titul.

Poznámka: Plushenko bude bezpochybně chybět.


Inspirováno tímto článkem (FRJ)
Desing by Cominick
Webmaster:
Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz