wz

MENU

Home
Profil
Články
Seznam hudby
Výsledky
Plán sezóny

Prostor pro Vás
Wallpapery
Fotogalerie

Fan-club
Odkazy
GuestBook

Audio/video
Jak stahovat?

PočítadloBanner

Logo těchto stránek

Forum - Brian Joubert


Změna volného programu pro Calgary!


Výtažek z rozhovoru Brian Jouberta na Post Olympique 2006. Zbytek bude dodám …

Annick Dumont: Jak se připravuješ na MS?
Brian Joubert: Nyní se připravuji dobře, je pravda, že je to jako se ZOH. Chystám se změnit volný program. Neřeknu víc, protože je to překvapení!

Newcaster: Briane, mluvíš hodně o přítomnosti, nevypadáš tak napjatě, spíš odpočatě, po 6. místě, jak se cítíš po tak krátkém čase?
Brian: 6. místo, to jsem nečekal, chtěl jsem medaili, a bylo to možné. Je pravda, že jsem byl zklamaný, a také to bylo zklamání pro francouzský lid, protože čekali medaili, ale plánuji to na MS. Je mi 21, a je zde mnoho věcí a dívám se do budoucnosti.

Newcaster: Obvykle říkáš, že jsi mladý. Sníš o budoucnosti v krátkém čase. Opravdu budeš na podiu v Calgary?
Brian: To je fakt pro Calgary. Když závodím, jsem na podiu a mám medaili. Potom když to hodně zkouším a baví mě to. Zanedlouho to budou ZOH ve Vacouveru!

Zbytek se překládá. Prozatím jen nejžhavější informace ohledně změně volného programu. Volný program Lord of the Dance je, jak si většina lidí myslí, je jen pro domácí publikum, jako bylo v Lyonu, protože dokáže zvednout ze židlí. V Turíně to dokázal jen na posledních několik vteřin své jízdy.
Spekuluje se, že to bude jízda, kterou nyní předvedl na exhibici Post Olympique – Daft Punk. Ale vše může být jinak, jak sám Brian říká, bude to překvapení!!


  

Obrázky kostýmu Daft Punk

Desing by Cominick
Webmaster:
Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz