wz

MENU

Home
Profil
Články
Seznam hudby
Výsledky
Plán sezóny

Prostor pro Vás
Wallpapery
Fotogalerie

Fan-club
Odkazy
GuestBook

Audio/video
Jak stahovat?

PočítadloBanner

Logo těchto stránek

Forum - Brian Joubert


Trénink v Courchevel

 

Překlad: Keyla
 

Na trénink Briana Jouberta v Courchevel se 2. 8. vydaly dvě jeho fanynky. A tady popisují jejich první den strávený na jednom z těchto tréninků:
 

Meeting: Přestože celá Francie žije Tour de France, na stadion jsme se dostaly bez problému. Já a Sabrina jsme na stadion dorazily v 8:30! Překvapení! Brian Joubert byl u mantinelu. Hned jsem se ho zeptala, jestli mu můžu předat vzkaz od členek našeho fanklubu. Brian si vyslechl všechny vzkazy s úsměvem od ucha k uchu a poděkoval. Brian se mi svěřil, ze čeká na nové brusle, protože se mu během tréninku podařilo zlomit ostří.
 

program bruslařů:
 

PRÁCE! Přesto, že Courchevel je velmi známé prázdninové středisko, každé léto se zde sjíždí francouzští bruslaři a připravují nové programy pro nadchazející sezónu. Brian Joubert se nám svěřil, že před tréninkem na ledě s elitní skupinou bruslařů. Frederick Dambier(vicemistr Francie), Alban Preauberte, Yoann Deslot, Damienem Djordevic strávil nějaký čas v posilovně. Bruslaři trénují v cyklech. Mezi lekcemi mají pauzy. Každý den Brian tráví 4 hodiny na ledě a také tráví čas v posilovně.
 

Trénink: Seděly jsme na tribune a viděly Fredericka Dambiera a ostatní bruslaře v akci. Všimly jsme si i skupinky italských bruslařů. Viděly jsme sekvence trojitých skoků i čtveráky, piruety i pády bez vážných následků, tak jak je to na krasobruslařském tréninku běžné. I přes nezdary bruslaři evidentně jezdili srdcem a na jejich tvářích bylo vidět jejich zapálení pro sport.
 

Frederick Dambier pracoval na piruetách své volné jízdy. Brian Joubert se tohoto tréninku neúčastnil, protože stále čekal na nové brusle a také poskytl rozhovor pro Tour de France. Během pauzy jsme se se Sabinou šly projít po Courchevel a poté se vrátily na stadion. Brian se konečně dočkal nových bruslí. Zkoušel si je a cvičil. Brian Joubert má teď nového trenéra Andreie Berentisteva, který mu hodně radil. Pracovali na skocích a piruetách. Brial skočil troják. Spadl, zvedl se a zkoušel ho znovu. I ostatní bruslaři padali, ale nic vážného to nebylo. Poté se všichni radili se svými trenéry a zkoušeli skoky dál.
 

Vrátily jsme se na další lekci, seděly jsme na sedadlech a opravdu si to užívaly, protože Brian trénoval krokovou pasáž pro oba nove programy. Yoann Deslot, Alban Preauberte, Damien Djordevicn trénovali skoky a piruety. Alban konzultoval piruety s královnou piruet Georgette Bulmann.
 

Brian ke konci tréninku opět procvičoval krokovou pasáž a piruety obou programů. Frederick Dambier se tréninku také účastnil. Yoann, Alban a Damien trénovali skoky pod vedením jejich trenéra Philippe Pelissiera. Jsem za tento zážitek velmi vděčná, bylo velmi zajímavé sledovat bruslaře při práci, vidět jejich nove programy ještě ve stadiu příprav. Určitě se v srpnu ráda vrátím.
 

Zdroj: Blog.lide/M.ikko/

Desing by Cominick
Webmaster:
Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz