wz

MENU

Home
Profil
Články
Seznam hudby
Výsledky
Plán sezóny

Prostor pro Vás
Wallpapery
Fotogalerie

Fan-club
Odkazy
GuestBook

Audio/video
Jak stahovat?

Počítadlo



Banner

Logo těchto stránek

Forum - Brian Joubert


Fan-club


Fandíš Brianovi a toužíš se zapsat někam do Fanclubu?
Není nic jednoduššího, než to udělat.

Ráda bych tu založila neoficiální Fanclub BJ pro jeho fanoušky!!
Pokud máš tedy zájem, napiš nebo vyplň formulář.
A co to bude zaručovat??

Informace, kde se Brian nachází, kde soutěží, kolikátý se umístil a tak dále. Neváhej proto ani minuty a pusť se do toho!!
Napiš svojí e-mailovou adresu, přezdívku či jméno a můžeš přidat i tel. číslo, pokud chceš, aby ti někdo z jeho fanoušků napsal!!

Jméno: Žanda
Nick: Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz
ICQ: 243-462-572

Jméno: Martina
Nick: M.ikko
e-mail: maartinkaaa@centrum.cz
Tel: 737656868

Jméno: Zdena
e-mail: ZdenaRouskova@seznam.cz

Jméno: Zuzanka
Nick: Fluffy
e-mail: Zuzana.Dobsickova@seznam.cz
Tel: 728254284

Nick: Lucy
e-mail: fromdelaware@seznam.cz

Jméno: Simona
Nick: Starmi
e-mail: Simona.Kutlakova@seznam.cz

Jméno: Barbora
e-mail: barbora-h@zoznam.ck

Nick: Sousee
e-mail: Sousse@centrum.cz

Jméno: Irena
Nick: Irinak
e-mail: irena.bor@seznam.cz
Tel: 728350967

Jméno: Šářec
Nick: Šářec
e-mail: S.Sochorova@seznam.cz

Jméno: Šárka
Nick: Šáruška
e-mail: saruska.strmiskova@seznam.cz

Jméno: Monča
e-mail: moninik_c@yahoo.com

Jméno: Eva
e-mail: eva.zorkova@seznam.cz

Jméno: Markéta Hosnedlová
e-mail: marketa.ho@seznam.cz

Jméno: Michaela
Nick: Mia
e-mail: Mia.001@seznam.cz
Tel: 604445713

Jméno: Zuzka
Nick: Zuzka
e-mail: zusa@seznam.cz

Jméno: Veronika
Nick: Verča
e-mail: VeronikaOndrekova@seznam.cz
ICQ: 209-640-525
Tel: 607 210 606
Vzkaz: Co bych napsala? Myslím, že je dost jasné, proč chodím na tuhle stránku :)

Jméno: Majda
e-mail: marietalirova@seznam.cz
Tel: 731 894 524
Heslo: Brian is the Champion!!!
Lidi, držme Brianovi pěsti, on je prostě the best! Agent 007 to jen tak nevzdá! Dnes neumírej, dnes to vyhraješ!

Jméno: Simova Strnadová
e-mail: simstr@seznam.cz
ICQ: 313 624 175 Vzkaz: Brian je skvělý bruslař, škoda, že se mu nepovedlo v Turíně dosáhnout na medaili!!

Jméno: Magda
Nick: Maďa
e-mail: Madeira@centrum.cz
ICQ: 282-821-485

Jméno: Simča
Nick: Animatuaa
e-mail: animatuaa@seznam.cz

Jméno: Barbora Brauerová
Nick: Brina
e-mail: bara.brauerova@volny.cz
ICQ: 869-108-13

Jméno: Leona
Nick: Lejluška
e-mail: slecinka00@seznam.cz
Tel: nedam :)
Vzkaz: Nikdy na Briana nezapomeňte, a držte mu všehcny palečky, až pojede jakoukoliv jízdu, bude to potřebovat :)

Jméno: Pavlína Plucnarová
Nick: Brianka
e-mail: Plucnarova@seznam.cz
Adresa: Dobrá 222, 739 51 F-M, ČR
Vzkaz: Jedním na koni, ale hrozně mě zaujalo krasobruslení a proto bych to chtěla zkusit. Doufám, že mi to vyjde!!!!!!! pa

Jméno: Štěpánka
e-mail: witch_01@centrum.cz
Vzkaz: Novinky o Brianovi? Sem s nima :)

Jméno: Alena Krejčová
Nick: K7
ICQ: 213-899-195
E-mail: alenakrejcova@tiscali.cz

Jméno: Tina
Nick: Anit
Tel.: +421 0908028561
Vzkaz: Noo, snad len tolko-Vive la France:o)))
E-mail: matina@zmail.sk

Jméno: Káťa
Nick: Kaci-k
Bydliště: Mělník
E-mail: kacenka.havlakova@seznam.cz

Jméno: Zuzka Ševčíková
Nick: Tedy
E-mail: tedy@vyhodny.net

Jméno: Anett
Nick: Flukish
E-mail: Flukisha@seznam.cz

Jméno: Jocelyn Love
Nick: Jocy
E-mail: jocelynlove@seznam.cz
Vzkaz: Brian je prostě naprosto neodolatelný =o)

Jméno: Ráďa
Nick: Radkoslava
Tel.čislo: 608 881 023
Vzkaz: Brian je nejlepší,držme mu fšichni palečky ;o)...

Jméno: Pavlína
Nick: Paja
E-mail: JanebovaP@seznam.cz
Zvkaz: Miluju krasobruslení... jsem hrozne ráda, že jsem narazila na lidičky s podobným názorem, který si taky myslej, že Brian je skvělej!!!Doufám, že mi někdo napíšete!:)))

Jméno: Barunka Schwanzerová
Nick: Beeteater
E-mail: Beeteater@seznam.cz
Vzkaz: Úplně jsem se do Briana zbláznila a určitě nejsem sama :o)

Jméno: Barbora Flégrová
Nick: bbb
E-mail: baraflegrova@seznam.cz

Jméno: Jacky
Nick: Sue
E-mail: Elfka.z.Turina@centrum.cz
ICQ: 273 - 059 - 240
Vzkaz: Brian je fajn krasobruslař, je to nadaný chlapík a je daleko lepší než Ruský mistr!

Jméno: Teress
Nick: sheeni007
E-mail: sheeni007@seznam.cz








Desing by Cominick
Webmaster:
Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz