wz

MENU

Home
Profil
Články
Seznam hudby
Výsledky
Plán sezóny

Prostor pro Vás
Wallpapery
Fotogalerie

Fan-club
Odkazy
GuestBook

Audio/video
Jak stahovat?

PočítadloBanner

Logo těchto stránek

Forum - Brian Joubert


Archív 2006

Veselé Vánoce přeje Cominick

21. 12. 2006

Vítězství Brian vyhrál domácí šampionát s 239,49 body. Krátký program - 83,80. Volný program - 155,69. Druhý skončil Yannick Ponsero a třetí Samuel Contesti. Alban nenastoupil, neboť byl nemocný. Videa o France Elite připravuji.France Elite 2006

FOTKY19. 12. 2006 Brian nastoupil na exhibici k oslavě 50. let ruského krasobruslení. Doprovod mu dělali: Alexej Yagudin, Irina Slucká, Roman Kostomarov a Tatiana Navka, Elena Berežná a Anton Sikharulidze, Tatiana Totmianina a Maxim Marinin, Oxana Baiul, Irina Lobačevová a Ilja Averbuch, Maria Petrovová a Alexej Tichonov, Oxana Domnina a Maxim Shabalin a jako hosté hvězdy mezinárodního krasobruslení: Margarita Drobiazko a Povilas Vanagas, Shue Shen a Hongbo Zhao, Johnny Weir a Barbara Fusar Poli a Mauricio Margaglio.

Videa jsem zatím nenašla, ale jakmile najdu, budu pracovat na tom, abych je sem co nejdříve dodala. Fotečky si zatím můžete prohlídnout.

FOTKY na profimedia

26. 11. 2006

TEB 2006
Cup of Russia

Brian nastupoval v Moskvě na Cup of Russia, kde v roce 2005 pohořel na programu 1492 a skončil na šestém místě. Krátký program zajel na 77.70 bodů. Vedl tedy na Johnny Weirem o 2.60 bodu.
Na volný program nastupoval jako poslední. Potém, co Johnny Weir nesplnil očekávání a zajel až pátou volnou jízdu, Brian měl hozenou rukaci, kterou mohl jen zvednout. Volnou jízdu nepokazil, opak byl pravdou. Skočil takto:
4T+2T - 4S - 3A - 4T - 3Lo+2T - 3F - 3Lz - 3S
a tím se stal první Evropanem, který skočil 3 čtverné skoky, z toho dva různé. zapsal se tak do elity mezi Zhanga, Goebela, Hondu a Chengjianga Li.
Volným program si tak vylepšil své dosavadní maximu na 160.13 a celkem nasbíral (a tím si také vylepšim maximum) na 237.83. Ukázal tedy světu, že s ním mají počítat a že bude velký favorit na Evropu.

Součtem bodů z GP (celkem 231.08 + 237.83) 468.91 se tam dostal do finále Grand Prix, které se letosk koná v St. Peterburku - 14. - 17. prosince.

Vítězství
Výsledeky:
1 - Brian JOUBERT - 237.83
2 - Johnny WEIR - 196.28
3 - Ilia KLIMKIN - 187.45

Videa
Krátký program - YouTube - Volný program - YouTube

Výsledky
Krátké programy - Volné programy - Celkové výsledky

FOTKYFotky pochází ze serveru PROFIMEDIA.CZ

19. 11. 2006

TEB 2006 Proběhlo Trophée Eric Bompard - TEB, které je součástí Grand Prix. Byla to druhá Brianova soutěž (po Master).
Jako krátký program předvedl svého Bonda 007, za který zaslouženě sklidil potlesk a dostal za něj 77.35 bodu a nastupoval tak na volné programy s náskokem necelých 6 bodů nad svým krajanem Albanem Preaubertem.
Program - Apocalyptica zajel s menšími chybkami, ale dostal za něj 153.73 bodů (za svým osobním rekordem - 156.47 bodu - z loňského Světa zaostal o 2.74 bodu).
V součtu Brian vyhrál s celkovým počtem 153.73 bodů a porazil tak mimo jiné Preauberta, Klimkina, Sawyera a Dobrina.

Vítězství
Výsledeky:
1 - Brian Joubert 231.08
2 - Alban Préubert 211.72
3 - Sergei Dobrin 193.50

Videa
Krátký program - YouTube - Volný program

Výsledky
Krátké programy - Volné programy - Celkové výsledky

FOTKY
Brian s trenérem - S medailí a trofeí - Vítězové


Gratulujeme!!

12. 11. 2006

Již nějaký ten den je tu upravená gifka se sezonou. Jsou na ní fotky nových programů - na volný program (Apocalyptica) a na Exhibici.

Již za necelý týden startuje soutěž z Grand Prix - Trophée Eric Bompard (TEB). Letos z Paříže Bercy. Videa programů, které budou ke stažení se tu pak objeví, takže nebudete ochuzeni.

Pár foteček ... musíte si to trochu prolést, ale najdete tam suprové fotečky


1. 10. 2006

MastersBrian vyhrál svůj první závod v sezoně - Master's. Brian Vyhrál nad Albanem Préaubertem o 30,04 bodů, a skočil tak tři body pod svým maximem, který si vytvořil na MS v Calgary.
Brian premiérově zařadil i svojí volnou jízdu, kterou jede na hudbu - Appocalyptica + Tentation Island (nahlášeno na ISU). Francouzské noviny napsali o jízdě ve stručnosti toto:

Premiéra programu pro tuhle sezonu, Mettalica v symfonické versi s Théme z l'Ile de la tentation ... Joubert dráždil čtyřnásobným toe-loopem, čtverným Salchowem, trojitým Axlem, sekvencemi piruet, a ne méně než čtyřnásobnými, trojnásobnými skoky.

Vítězství
Výsledek:
1 - Brian Joubert 233,77
2 - Alban Préubert 203, 73
3 - Yannick Ponsero 187,93
Choreografii k novému programu mu pomáhal sestavit Kurt Browning, kanadský krasobruslař. Trenérem Briana je Jean- Christophe Simond, francouzský krasobruslař.


Fotky nového kostýmu
Free Image Hosting at www.ImageShack.us   Free Image Hosting at www.ImageShack.us   Free Image Hosting at www.ImageShack.us   Free Image Hosting at www.ImageShack.us   Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Nejnovější videa ke stažení - vše okolo Master's

můžete stahovat v tomto projektu

20.9.2006

Brian Dneska slaví 22. narozeniny. Za české fanoušky jsme mu poslali e-mail, kde mu přejeme vše nejlepší a k tomu jsme mu přidali mu k tomu tento soubor, který pro nás vytvořila Šářec (za to jí ještě jednou velmi děkuji!!) Ke stažení zde

NOVINKY OKOLO BRIANA
Podle isu si jako svojí volnou jízdu vybral hudbu od Apocalypticy - Tentation Island. Jako svůj krátký program si nechal Jamese Bonda. Máme se tedy na co těšit.
Fotečky z oslavy nazorenin
Různé fotky

20.4.2006

14. května se koná Japan Open 2006, kterého se účastní i Brian. Více se dozvíte v Plánu sezony.
Upraven vzhled. Odstraněny sekce, které nejsou potřeba, do Prostoru pro Vás přidán odkaz na překlad písně k exhibice - Ludvíka XIV., za který děkuji Verče. V prostoro pro Vás přidána i sekce - Další, kam můžete přispívat.
Odstraněno forum, které se moc nevyužívalo, a od teď můžete chodit na forum Milovníků krasobruslení, do sekce k BJ. Na tuto sekci naleznete i ikonku, pod ikonkou těchto stránek.

Sekce Audio/Video je přístupná, ve video již naleznete některé videa, do audia do konce týdne přibude nějaký doprovod. Fotogalerie se připravuje - hotova budete ve větším rozsahu příští týden.
V sekci pro Vás je odkaz na projekt s videomontážema, které bude také přístupné příští týden.

24. 3. 2006

MS v Calgary: Brian skončil na druhém místě za Stéphanem Lambielem, na kterého mu chybělo 3,39 bodu. Oprášil svoji jízdu Matrix a zajel s ním druhou volnou jízdu za Stéphanem, na kterého mu ve volných chybělo pouze 0,11 bodu.
Svoje vystoupení v Calgary zhodnotil těmito body:
156.47 volná jízda - 80.31 krátký program - 34.05 kvalifikace

Gratulujeme!!

22.3.2006

Brian zajel v kvalifikaci ve skupině B třetí místo. Na krátké programy nastupoval jako předposlední závodník. Zajel Jamese Bonda v bílém kostýmu. Tato jízda byla nejlepší krátká v jeho životě, což vysvětluje i osobní rekorkd, který si vylepšil na 80.31. Brian měl neuvěřitelnou radost. Po součtu kvalifikace je na krásné 3. místě. Zatím vede Stéphane Lambiel s celkovým součtěm bodů 117.64, a na druhém místě je Japonec Nobunari Oda se 114.48 bodu. Součet Brianových známek činí 114.36. Krátké programy jedou ve čtvrtek (u nás ze čtvrtka na pátek ve 2.15 minut na ČT2).

Krátký program


19.3.2006

MS v Calgary začíná. Zítra, tj. 20.3.2006 je naplánována kvalifikace mužů. Přímý přenos části dává Eurosport od 18:30. Otázkou jen zůstává, zda v době, kdy bude přímý přenos z kvalifikace, pojede i Brian.
Přímý přenos z Volných programů dává ČT2 od 2:15 minut ve čtvrtek. Krátké programy dávají jen ze záznamu (pokud je mi známo).
Vysílací časy na TV. Brian startuje se startovním číslem 12.
Výsledky on-line můžete sledovat na těchto stránkách.

Anketa dopadla s velkou převahou se souhlasem pro tyto stránky. Protoze jsem tedy založila forum, které bude věnováno Brianovi. Ale hlavní forum o krasobruslení najdete tady. A ve Wallpaperech najdete 4 wally od Zuzky :) .. za které jí děkuji ;)

10.3.2006

Brianova ohlášená změna programu se "provalila". Jednalo se o malé překvapení. Spekulovalo se buď o Duft Punku,nebo o Matrixu! Více si přečtete v rozhovorech.
Anketa z podmětu jedné návštěvnice těchto stránek. Malé vysvětlení: z důvodu neorientace se v návštěvní knize, když potřebuje něco zjistit by uvítala službu - Forum. Něco jako je forum Milovníku krasobruslení (kde mimo jiné najdete samozřejmě i Brianovu sekci!!), ale jen pro Briana,aby "nerušili" ostatní psaním o "nedůležitých věcech. Toto rozhodnutí nechám na Vás. Na hlasování máte přibližně do začátku MS v Calgary!

Rozpis MS s časy (Calgary) - Startovní listina MS

2.3.2006

Brian chystá změnu volného programu pro MS v Calgery, které se koná ve dnech 20-26.března 2006. Promluvil poprvé o této novince na Post Olympique. Více si přečtěte zde.
Doplněn fan-club. E-mailová adresa by již měla v pořádku fungovat!

26.2.2006

V rozhovorech a článcích je přidán článek o Brianovi po 20. zimních olympijských hrách v Turíně, a také článek o připravované knize.
Byl problém s posílám přihlášek do fan-clubu! Pokud jste nebyli přidáni, vypiště prosím formulář znovu! Děkuji ;)

17.2.2006

Brian skončil na ZOH na 6. místě s celkovým počtem bodů 224.43. Zaváhal na 4 toelopu, kdy se dotkl ledu. Při 3 axlu dokonce u padl. Dopustit se i dalších chyb a zaváhání. Své místo 3 muže v Evropě si ale udržel. Před sebe pusti 3 zámořské a 2 evropské závodníky - Plushenko, Lambiel, Buttle, Lysacek a Weir.
6. místo bohužel znamená, že ho již na ZOH letos neuvidíme, neboť do exhibice postupuju pouze 5 nejlepších závodníků.
Videa a fotografie se připravují a objeví se zde v nejbližších dnech.

15.2.2006

Brian je po krátkém programu na 4 místě. Před něj se dostali Plushenko, Weir a Lambiel. Zajel Jamese Bonda 007, a tak mu 7 zůstali asi osudným a vysloužil si známku 77,77.
Ve volném programu nastoupí s pořadovým číslem 23. Po něm pojede již pouze Japonec Takahashi. Volné jízdy dává ČT2.
Skupiny - Fotky.

15.2.2006

Brian je po krátkém programu na 4 místě. Před něj se dostali Plushenko, Weir a Lambiel. Zajel Jamese Bonda 007, a tak mu 7 zůstali asi osudným a vysloužil si známku 77,77.
Ve volném programu nastoupí s pořadovým číslem 23. Po něm pojede již pouze Japonec Takahashi. Volné jízdy dává ČT2.
Skupiny - Fotky.

13.2.2006

Brian v krátkém programu nastoupí ve 4 skupině s Lindermannem, Murvanidzem, Kovalevskim, Savoiem a Han Joungem. Skupiny najdete zde. Krasobruslaři mají za sebou už trénink. Fotky s Brianem najdete zde.

7.2.2006

Olympiáda se blíží. Rozpis vysílání najdete tady. Rozpis na OH zde.

7.2.2006

Olympiáda se blíží. Rozpis vysílání najdete tady. Rozpis na OH zde.

28.1.2006

Upraveny odkazy - fungující. Přidán odkaz na videa - motáže. Upraveny fotografie.

27.1.2006

Upraven vzhled. Přidána hudba ke stažení - Vangelis a The Untouchables.

26.1.2006

Píseň k exhibici - Tant qu'on reve encore je už i bez potlesku. Stahovat můžete v Mutlimediích, kde najdete i dvě videa.

25.1.2006

Po častých dotazech jsem našla hudbu na Brianovu Exhibici. Je to staženo a předěláno z jízdy, takže omluvte potlesk. Najdete v sekci ke stažení

21.1.2006

Brian skočil na ME na třetím místě. Po krátkých programech, kde byl na druhém, ho předhonil Stéphane Lambiel a Jevgenij Plushenko. Brian spadl při skoku a nevyvaroval se i dalších menších chyb. Za jízdu posbíral celkem 145.10 bodu a celou ME zakončil se součtem 222.95 bodu.

20.1.2006

Brian zajel velmi pěkný krátký program, kde chyboval - dotkl se ledu rukou při dopadu. Rozhodčí mu udělili celkem 77.85 bodu. Na prvního Plushenka mu chybí 4.75 bodu. Zítra jsou volné programy, které vysílá ČT2 od 17:00.

9. 1. 2006

Od 17. 1. 2006 - Mistrovství Evropy v krasobruslení.   Časy vysílání

Desing by Cominick
Webmaster:
Cominick
e-mail: webmaster@brian-joubert.wz.cz